E-mail cím: Jelszó:
Ha még nem regisztráltál kattints ide! Hozzáadom a kedvenceimhez!
Vissza a többi témához
Eladó hosszú haj
Egy oldalon
hozzászólás jelenik meg.
nyna NYNA 2015. 09. 08. 14:40 5.
Sziasztok,
Szeretném ELADNI 47-50 cm hosszú, garantáltan MAGYAR, 147 tincsnyi póthajamat. A haj szőke melíros, már már szőkének mondható teljesen, mivel az alap natúr hajszín is egy 8-9- es árnyalat volt. Fodrászom melírozta ki egyetlen egyszer, így nem egy agyonszőkített, sérült haj. :) Én 5 hónapig hordtam, tehát kétszer volt felrakva. Visszabarnultam, és nem akartuk őt festegetni, mivel a szőke sajnos ledobja gyorsan a festéket. :( Bármikor megtekinthető Budapesten, és képeket is tudok küldeni. Természetesen felkeratinoztattam. :) Súlyra 14-15 dkg között van körülbelül, de kérésre mérem is!
Érdeklődni minden egyéb részletről e-mailben: bognar.nina@gmail.com

Szép napot :)
Nina
Válasz erre
Barb barb 2015. 07. 08. 15:14 4.
Szia! Ha még eladó a haj, akkor tudsz küldeni képet, hogy láthassam a színt?
Előzmény: ztimea (3.) 2015. 04. 07. 22:48
Válasz erre
ztimea ztimea 2015. 04. 07. 22:48 3.
Sziasztok. Eladnám egy hónapig használt, natúr barna, európai hajamat. 60 cm hosszú, 185 gramm, csomózással volt felrakva. Ár: 40000 Ft, de beszélhetünk még róla. Ha valakit érdekel tudok küldeni képet is. Elérhetőségem: zoltay.timea@gmail.com
Válasz erre
nyna NYNA 2014. 09. 12. 10:43 2.
Sziasztok,

szeretném eladni a kb 3 hónapig viselt, 10-11 dkg súlyú, festetlen, világosbarna, garantáltan magyar póthajamat. Én keratinos hőillesztéssel rakattam fel. A hossza kb 45 cm, de vannak benne rövidebb tincsek is, mivel az első rész tépett fazonú volt. Nagyon szívesen küldök képet is, valamint Budapesten személyesen is megtekinthető. :)
Szintén eladnám 50-55 cm, szőkés ombre magyar póthajamat, mely 12 dkg körüli. Mivel ő még rajtam van, csak szeptember végétől tudom adni, színváltás miatt vagyok kéyntelen megválni tőle, mivel a szőke végek ledobnák a festéket. Képet itt is küldhetek, valamint rajtam is megnézhető személyesen a fővárosban!
Mindkét haj tökéletes állapotban van!

Amennyiben érdekel, kérlek írj emailt: bognar.nina@gmail.com, vagy 0670 4336586.

Válasz erre
csillagmari csillagmari 2014. 07. 01. 16:39 1.
Sziasztok eladnám vörös színű hajamat (kb 55 cm hosszú, 100 g, festetlen, a végei nem töredeznek). Eladnám a testvérem szőke haját is (kb 40 cm hosszú, 45 g, festetlen, a végei nem töredeznek). A copfok már le vannak vágva, kérésre küldök képet is. Ár megegyezés szerint.
berta0331@gmail.com
Válasz erre
© 2005-2017 hajam.hu - Minden jog fenntartva! Üzenet a szerkesztőknek  |  Médiaajánlat  |  Jogi közlemények és adatvédelmi elveink